Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Laureaci konkursów i olimpiad

ROK SZKOLNY 2017/2018


lp. Nazwa konkursu Osiągnięcie
1 I Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej I miejsce – Karol Baranowski, kl. VI a
2 I Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej Wyróżnienie – Karol Baranowski, kl. VI a
3 Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Szachach Drużynowych Szkół Podstawowych III miejsce drużyny z SP1 w składzie: Konrad Żyhałko, Szymon Trochimczuk, Jakub Szwarc, Nikola Traczyk
4 „Zimowe melodie” - II edycja konkursu wokalnego I miejsce zespołu z SP 1 w składzie: Miłosz Duda, Małgorzata Gnaś, Julia Grosz, Michalina Kokitko, Natalia Mittelstaedt, Tadeusz Morawski, Laura Syta, Jakub Ziółkowski
5 „English High Flier” – wojewódzki konkurs z języka angielskiego KLASY  V:
I m-ce – Nikolina Sosna V c
II m-ce – Hubert Głuchowski V d
III m-ce - Milena Moczadło  V c
KLASY  VI:
III m-ce - Konrad Żyhałko, VI d
KLASY VII :
III m-ce - Karolina Paszkiewicz VII a
6 Galileo 2018 - ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego Wyróżnienie:
Maciej Jędrzejewski  IV b  -  15 miejsce
Dominik Dembler   V c - 11 miejsce
Aleksandra Cyga  V c - 12 miejsce
Nikolina Sosna V c, Mikołaj Rajkiewicz Vd - 13m.
7 Kangur 2018 – konkurs matematyczny KLASY III:
Wynik bardzo dobry: Rogowski Filip, Tomasz Brembor, Antoni Krasowski
KLASY IV:
Wynik bardzo dobry: Weronika Bogusłowicz, Szymon Trochimczuk, Karol Stromski,
Wyróżnienie: Gabriela Stępkowska, Rozalia Sznajder
KLASY V:
Wyróżnienie: Bartosz Różański, Aleksandra Cyga, Daniel Piwowarczyk, Hubert Świercz
KLASY VI:
Wyróżnienie: Kacper Pryłowski, Kacper Bąk
KLASY VII:
Wyróżnienie: Filip Silwanowicz, Oliwia Kwiatkowska
8 „Liga Młodych Matematyków” – XV edycja konkursu II miejsce – Hubert Głuchowski V d
IV miejsce – Szymon Trochimczuk IV c
9 Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus- konkurs z języka angielskiego Laureaci 1 stopnia z wyróżnieniem – 100 pkt.
Bogusłowicz Weronika  IV a,
Jędrzejewski Maciej  IV b
Laureaci 1 stopnia – 96 pkt.
Bednarczuk Oliwia  VI d,  Cyga Aleksandra V c Folc Zuzanna  IV b,  Orłowski Maksymilian  IV b Świerk Maria  III e,  Żyhałko Konrad  VI d
Laureaci 2 stopnia – 92 pkt.
Duda Miłosz  IV c,  Głuchowski Hubert  V d
Laureaci 3 stopnia – 88 pkt.
Asenhaimer Aleksander VI d,  Behnke Lena  V c
Gieryga Jędrzej V c,  Grzybowski Szymon  III e
Majewski Jakub  V c,  Trochimczuk Szymon IV c
Romanowski Jan IV c
Laureaci 4 stopnia – 84 pkt.
Bąk Kacper  VI d,  Dembler Dominik  V c,
Glinka Oliwia  IV b, Grzesiuk Piotr  VI d
Kołecka Patrycja IV b,  Różański Bartosz  V c
Rulińska Oliwia VI d, Sarnecki Konrad  V c
Laureaci 5 stopnia – 80 pkt.
Gołębiewski Wiktor IV c, Kot Zuzanna VI c
Sosna Nikolina  V c
10 Pionier  - Ogólnopolska Olimpiada z języka niemieckiego Wyróżnienie:
Mikołaj Rajkiewicz V d - 12 miejsce
Lena Behnke V c – 15 miejsce
Dominik Dembler V c - 15- miejsce
Nikolina Sosna V c - 15 miejsce
11 Memoriał Jadwigi i Stanisława Leikajtis – konkurs szachowy I miejsce – Szymon Trochimczuk w kat. do lat 14
12 Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warmińsko – Mazurskiego Juniorów – turniej szachowy I miejsce – Szymon Trochimczuk, kategoria chłopcy do 11 lat
13 V Turniej Finałowy 2018 Ogólnopolskiego Projektu „ Edukacja przez Szachy w szkole” XVIII miejsce – Piotr Słowiński I b
XIX miejsce – Ryszard Szczepański II a
14 XXXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sportach indywidualnych i zespołowych

Łukasz Stempniewski:
Srebrny medal w biegu sprinterskim 2x30m w lekkiej atletyce halowej
Srebrny medal w biegu na 100m w lekkiej atletyce indywidualnej
Srebrny medal w rzucie piłką palantową
Kacper Bąk:
Srebrny medal w indywidualnych biegach przełajowych
Srebrny medal w biegu na 1000m w lekkiej atletyce indywidualnej
Srebrny medal drużynowo czwórboju lekkoatletycznym
Jakub Dobrowolski:
Złoty medal w biegu na 100m w lekkiej atletyce indywidualnej
Brązowy medal w indywidualnych biegach przełajowych
Brązowy medal w biegu na 300m w lekkiej atletyce indywidualnej
Andżelika Jaroszek:
Złoty medal w indywidualnych biegach przełajowych
Brązowy medal w biegu na 600m w lekkiej atletyce indywidualnej
Grzegorz Stromski:
Srebrny medal w skoku w dal w lekkiej atletyce indywidualnej
Srebrny medal drużynowo w czwórboju lekkoatletycznym
Alicja Szymalak:
Srebrny medal drużynowo w piłce ręcznej
Srebrny medal w pchnięciu kulą w lekkiej atletyce halowej
Milena Trochimczuk:
Srebrny medal w skoku w dal w lekkiej atletyce indywidualnej
Srebrny medal drużynowo w piłce ręcznej
Zuzanna Stefańska:
Srebrny medal drużynowo w piłce ręcznej
Brązowy medal w rzucie piłką palantową w lekkiej atletyce indywidualnej

15

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW   PRZEDMIOTOWYCH

KLASY VI:
Konrad Żyhałko – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki i z Języka Angielskiego
KLASA VII a:
Piotr Walewski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Filip Zajączkowski – finalista Wojewódzkiego
Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, zwycięzca Szkolnego Festiwalu Nauki i szkolnego escape room
Kajetan Zalewski  - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Olaf Gasinski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki
KLASA VII c:
Szymon Muttka - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Jakub Dudzik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Karol Wapniarz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 

 

Dołączone pliki:



Licznik odwiedzin
1 4 1 0 6 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.