Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ Nr 1 w ELBLĄGU.
 Poniżej przedstawiamy osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły. Rejestr prowadzony jest od roku szkolnego 2011/2012 i obejmuje: 
1. Zawody rozgrywane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - WIMS oraz inne zawody sportowe na szczeblu województwa warmińsko-mazurskiego.
2. Zawody rozgrywane w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - MIMS oraz inne zawody sportowe na szczeblu miasta Elbląg.
Udział  w zawodach sportowych z ramienia klubów i innych organizacji sportowych (oprócz zarejestrowanych przy SP1 Elbląg) nie jest brany pod uwagę, niemniej gratulujemy sukcesów sportowych wszystkim naszym uczniom.
 
ROK SZKOLNY 2016/2017
XXVII WIMS
 
 II miejsce w Mistrzostwach Województwa
W-M  w Szachach Drużynowych SP
 Żyhałko Konrad, Bąk Kacper, 
Trochimczuk Szymon, Traczyk Nikola.
XXXI MIMS
I miejsce w rzucie p. palantową
 w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Stempniewski Łukasz
 
II miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - chłopcy klas 4
Paciejewski Oliwier 
III miejsce w biegu na 100 m 
w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Stempniewski Łukasz
III miejsce w biegu na 1000 m 
w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Bąk Kacper 
ROK SZKOLNY 2015/2016
XXVI WIMS
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa
W-M  w Szachach Drużynowych SP
Bąk Kacper, Politański Dominik, Żyhałko Konrad,  
Traczyk Nikola, Szuba Mikołaj i Hryniewicz Tymon.
XXX MIMS
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - bieg 2x30m dziewcząt
Strugińska Oliwia
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - skok w dal dziewcząt
Strugińska Oliwia
I miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w Piłce Nożnej chłopców SP
 J.Apanowicz,Sz.Bober,M.Gugnon,M.Wencki,M.Gurski,
A.Łęcki,Sz.Ratajczyk,N.Berdyczko,B.Szymaniec.
II miejsce w biegu na 300 m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Łęcki Aleks  
II miejsce w rzucie p. palantową
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Apanowicz Jakub 
II miejsce w sztafecie 4x100m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
  Gugnon Marcel; Ornoch Bartosz;
 Ratajczyk Szymon; Łęcki Aleks 
  II miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - dziewczęta klas III
Majkowska Maja 
 
 II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych SP chłopców 
  J.Apanowicz,Sz.Bober,M.Gugnon,M.Wencki,M.Gurski,
A.Łęcki,Sz.Ratajczyk,N.Berdyczko,B.Szymaniec,D.Szandala.
 
II miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - bieg 2x30m dziewcząt 
Kaszczyc Dominika 
III miejsce w biegu na 100 m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Strugińska Oliwia
III miejsce w sztafecie 4x100m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
 Strugińska Oliwia; Ositek Joanna;
 Zbysińska Wiktoria; Kaszczyc Dominika  
 
III miejsce w VI Turnieju Orlika
o Puchar Premiera RP (etap miejski) 
M.Gurski,N.Berdyczko,J.Dobrowolski,Ł.Stempniewski,D.Szandala,
Sz.Bielawski,M.Snopek,S.Śliwa,N.Szuplewski,K.Olesiński. 
 
  III miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - chłopcy klas IV
 Kotyza Fabian
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - skok w dal dziewcząt 
Kaszczyc Dominika
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - bieg 2x30m chłopców 
Łęcki Aleks 
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - skok w dal chłopców 
Gugnon Marcel
 
Dołączone pliki:


Licznik odwiedzin
1 2 1 3 7 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.