Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 1
w ELBLĄGU
 Poniżej przedstawiamy osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły. Rejestr prowadzony jest od roku szkolnego 2011/2012 i obejmuje: 
1. Zawody rozgrywane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - WIMS oraz inne zawody sportowe na szczeblu województwa warmińsko-mazurskiego.
2. Zawody rozgrywane w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - MIMS oraz inne zawody sportowe na szczeblu miasta Elbląg.
Udział  w zawodach sportowych z ramienia klubów i innych organizacji sportowych (oprócz zarejestrowanych przy SP1 Elbląg) nie jest brany pod uwagę, niemniej gratulujemy sukcesów sportowych wszystkim naszym uczniom.
 
ROK SZKOLNY 2016/2017
XXVII WIMS
 
 II miejsce w Mistrzostwach Województwa
W-M  w Szachach Drużynowych SP
 Żyhałko Konrad, Bąk Kacper, 
Trochimczuk Szymon, Traczyk Nikola.
XXXI MIMS
I miejsce w rzucie p. palantową
 w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Stempniewski Łukasz
 
II miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - chłopcy klas 4
Paciejewski Oliwier 
III miejsce w biegu na 100 m 
w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Stempniewski Łukasz
III miejsce w biegu na 1000 m 
w  Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Bąk Kacper 
ROK SZKOLNY 2015/2016
XXVI WIMS
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa
W-M  w Szachach Drużynowych SP
Bąk Kacper, Politański Dominik, Żyhałko Konrad,  
Traczyk Nikola, Szuba Mikołaj i Hryniewicz Tymon.
XXX MIMS
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - bieg 2x30m dziewcząt
Strugińska Oliwia
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - skok w dal dziewcząt
Strugińska Oliwia
I miejsce w Mistrzostwach Elbląga
Piłce Nożnej chłopców SP
 J.Apanowicz,Sz.Bober,M.Gugnon,M.Wencki,M.Gurski,
A.Łęcki,Sz.Ratajczyk,N.Berdyczko,B.Szymaniec.
II miejsce w biegu na 300 m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Łęcki Aleks  
II miejsce w rzucie p. palantową
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Apanowicz Jakub 
II miejsce w sztafecie 4x100m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
  Gugnon Marcel; Ornoch Bartosz;
 Ratajczyk Szymon; Łęcki Aleks 
  II miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - dziewczęta klas III
Majkowska Maja 
 
 II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych SP chłopców 
  J.Apanowicz,Sz.Bober,M.Gugnon,M.Wencki,M.Gurski,
A.Łęcki,Sz.Ratajczyk,N.Berdyczko,B.Szymaniec,D.Szandala.
 
II miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga
w LA - bieg 2x30m dziewcząt 
Kaszczyc Dominika 
III miejsce w biegu na 100 m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Strugińska Oliwia
III miejsce w sztafecie 4x100m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
 Strugińska Oliwia; Ositek Joanna;
 Zbysińska Wiktoria; Kaszczyc Dominika  
 
III miejsce w VI Turnieju Orlika
o Puchar Premiera RP (etap miejski) 
M.Gurski,N.Berdyczko,J.Dobrowolski,Ł.Stempniewski,D.Szandala,
Sz.Bielawski,M.Snopek,S.Śliwa,N.Szuplewski,K.Olesiński. 
 
  III miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - chłopcy klas IV
 Kotyza Fabian
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - skok w dal dziewcząt 
Kaszczyc Dominika
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - bieg 2x30m chłopców 
Łęcki Aleks 
III miejsce w Halowych Mistrzostwach Elbląga w LA - skok w dal chłopców 
Gugnon Marcel
ROK SZKOLNY 2014/2015
XVI WIMS
I miejsce w Mistrzostwach woj. W-M OZP
w Pływaniu - 200m st. grzbietowym
Maksymowicz Krzysztof
 
 II miejsce w XV Turnieju o Puchar Tymbarku (etap wojewódzki)
Apanowicz J.Ratajczyk Sz.Bober Sz.Gugnon M.Gurski M. Łęcki A.Ornoch B.Szymaniec B.Wencki M.Wierzbicki N. 
II miejsce w Mistrzostwach woj. W-M OZP
w Pływaniu - 50m st. grzbietowym
Malinowski Michał
II miejsce w Mistrzostwach woj. W-M OZP
w Pływaniu - 100m st. grzbietowym 
 Maksymowicz Krzysztof
II miejsce w Mistrzostwach Województwa W-M OZP w Pływaniu - 200m st. zmiennym
Maksymowicz Krzysztof
III m-ce w Mistrzostwach Województwa W-M
OZP w Pływaniu - 400m st. dowolnym 
Maksymowicz Krzysztof 
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa
W-M  w Szachach Drużynowych SP
Tazuszel Maja, Bąk Kacper, Politański Dominik,  
Żyhałko Konrad, Morawski Paweł    
XXIX MIMS
I miejsce w XV Turnieju o Puchar Tymbarku 
w piłce nożnej  (etap miejski i powiatowy)
Apanowicz J.Ratajczyk Sz.Bober Sz.Gugnon M.Gurski M. Łęcki A.Ornoch B.Szymaniec B.Wencki M.Wierzbicki N. 
I miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w pływaniu SP - 50 m st. dowolnym
Maksymowicz Krzysztof
I miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w szachach drużynowych SP
Bąk Kacper, Politański Dominik, 
Żyhałko Konrad  
I miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w szachach SP (indywidualnie)
Bąk Kacper 
 I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Elbląga w 3-boju LA klas IV. 
Król J. Berdyczko N. Dobrowolski J. 
Śliwa S. Stempniewski Ł. Pałasz B.(R)
II miejsce w Jesiennych Biegach
Przełajowych SP - klasy II 
Majkowska Maja 
II miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w pływaniu SP - 50 m st. grzbietowym
Malinowski Michał 
II miejsce w Mistrzostwach Elbląga
w szachach SP (indywidualnie)
Politański Dominik 
II miejsce w biegu na 100 m 
 Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI
Seligowski Błażej
II miejsce w skoku w dal 
w Mistrzostwach Elbląga w LA klas V-VI 
 Seligowski Błażej
 
Dołączone pliki:


Licznik odwiedzin
1 1 5 9 2 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu  


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.