Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

LATO 2018


Regent Summer Camp in English

Regent Summer Camp in English to program językowy, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. Na każdych 13 młodych uczestników przypada jeden Native Speaker, a całą grupą opiekują się wykwalifikowana kadra oraz kierownik wypoczynku – nauczyciele Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

Uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego. Codziennie uczestnicy odbywają program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii a podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich.

Młodzież bierze udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznychwyjściach na baseny, kąpieliska, wycieczki piesze i wyjazdowe – zawsze w towarzystwie Native Speakerów.

Regent Summer Camp in English w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić funkcjonowania w świecie.

Sport i wypoczynek – dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Uczestnicy obozu będą obracać się w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki. Planowane są wyjścia w bezpośrednią okolicę ośrodka, jak i wycieczki do Wyszehradu, Budapesztu, Sentendre, Estergomu czy Komarna. Możliwe jest również  korzystanie z termalnych basenów w centrum wodnej rozrywki Vadas w Sturovie.

Bezpieczeństwo i opieka – profesjonalna kadra, gwarancja opieki i bezpieczeństwa, wspaniałe widoki na przełom Dunaju stworzy wyjątkowe w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku połączonego z nauką.

Link do strony>>>


PÓŁKOLONIE 2018

Szanowni Rodzice.

   Departament Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego informuje, że w okresie wakacyjnym w dniach 25.06-17.08.2018r. będą organizowane półkolonie w następujących szkołach:

I turnus: 25 czerwca - 6 lipca

  • Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Korczaka 34
  • Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sadowa 2

II turnus: 9 lipca - 20 lipca

  • Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Słoneczna 14
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Kopernika 27

III turnus: 23 lipca - 3 sierpnia

  • Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45
  • Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Wyżynna 3

IV turnus: 6 sierpnia - 17 sierpnia

  • Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41
  • Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Z. Godlewskiego 1

   W organizowanych półkoloniach mogą wziąć udział nie tylko dzieci kierowane przez MOPS w Elblągu, ale również pozostałe, zgłoszone przez rodziców.

   Niniejsza oferta w pierwszym rzędzie kierowana jest do dzieci mieszkających w rodzinach zastępczych, rodzinach wielodzietnych, żyjących w trudnych warunkach materialnych.

   Karty na półkolonie będą wydawane w szkołach organizujących wypoczynek w dniu 7 maja 2018r. od godz. 8.00.

   Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani uczestnictwem swojego dziecka w półkolonii, winni zgłosić się do szkoły, która organizuje wypoczynek w czasie tegorocznych wakacji. W szkole tej otrzymają do wypełnienia kartę zgłoszenia dziecka na półkolonię (będzie potrzebny PESEL dziecka).

   Pełna odpłatność w turnusie wynosi 140 zł od osoby (100 zł wyżywienie, 40 zł dopłata do organizacji-transport, materiały papiernicze, bilety wstępów, itp.).

   Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Uchawłą nr XXVII/780/2013 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 30.12.2013r. wprowadzającą na terenie Gminy Miasto Elbląg Program "Karta Dużej Rodziny" uczestnicy programu wnoszą opłatę tylko za wyżywienie (zwolnione są z opłaty 40 zł).

UWAGA!

   Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu będzie organizatoram półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych kierowanych ze wszystkich elbląskich szkół (również dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszających się na wózku).

   W związku z bardzo licznym zainteresowaniem rodziców tą formą wypoczynku zobowiązuje się opiekunów do zapisu dziecka tylko do jednej placówki organizującej półkolonie.

Licznik odwiedzin
1 5 3 8 3 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.